Hvis du har du spørgsmål eller brug for vejledning, så kontakt os. Vores fagligt dygtige og professionelle medarbejdere står altid klar til at hjælpe dig. Vores åbningstider er mandag – torsdag kl. 07-16 og fredag kl. 07-15.

ADMINISTRATION

Vil du vide mere?

Gert W. Nielsen

Adm. Direktør

+45 2250 2700

gwnielsen@soprema.dk

Tanja Stein Jensen

Ingeniør & Business Manager

+45 2250 0040

tjensen@soprema.dk

ØKONOMI

Knud Erik Laursen

Bogholder

+45 2075 3085

keriklaursen@soprema.dk

Tina L. Nørgaard

Økonomimedarbejder

+45 2121 9035

tnorgaard@soprema.dk

SALG OG SUPPORT

OLE RAND

Salgschef

+45 2554 3300

orand@soprema.dk

VILLY DIDERIKSEN

villy

Salgskonsulent

+45 2250 5900

vdideriksen@soprema.dk

JAN LEFEVRE

jan lefevre

Salgskonsulent

+45 2121 9030

jlefevre@soprema.dk

Sisse Skov Bekkevold

sisse

Ordrebehandler

+45 2075 3093

sbekkevold@soprema.dk

MORTEN BRIX-THOMSEN

morten

Indkøb / Ordre

+45 2075 3094

mbrixthomsen@soprema.dk

METTE GADEGAARD HALKJÆR

Kontorassistent

+45 2075 3082

mhalkjaer@soprema.dk

KALKULATION, TAGDÆKNING

OLE RAND

Salgschef

+45 2554 3300

orand@soprema.dk

 

LASSE MATHIESEN

lasse

Beregner

+45 2075 3089

lmathiesen@soprema.dk

PER BREMERSTENT

per bremerstent

Beregner

+45 2121 9031

pbremerstent@soprema.dk

PERNILLE MARNOW

pernille

Beregner

+45 2121 9032

pmarnow@soprema.dk

Morten Madsen

Beregner

+ 45 2075 3081

mmadsen@soprema.dk 

LOGISTIK OG LAGER

JØRGEN ALBRECHTSEN

jorgen

Lager- & Logistikchef

+45 2250 5550

jalbrechtsen@soprema.dk

Henning Hansen

henning hansen

Lageransvarlig

+45 2075 3092

hehansen@soprema.dk

Jan Andersen

jan andersen

Lagermedarbejder

Henning Olsen

henning olsen

Lagermedarbejder

Andreas Rand

andreas rand

Lagermedarbejder

Kim Bech

kim bech

Lagermedarbejder

Jan Clausen

jan clausen

Lagermedarbejder

Oguz Han Øzcelek

Lagermedarbejder

Palle Johansen

Servicemand